| 72 found | Code 797650 | 20,000 UAH per month Office, 80 m²
Kiev, Bereznyakovskaya 29, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Здам офіс, оренда 80 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 80 кв. м, 3 кабінети
Окремий блок, місце під кухню, свій с/в, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 250 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 20 000 грн. Відділ оренди Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому Берегу more
| |
| | Code 798439 | 78,000 USD 3-rooms apt., 56 m², 4/5 floor
Kiev, Erevanska 13, district Solomenskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/sale
Продаж 3-кімнатної квартири, вул. Єреванська, 13, Чоколівка
Продаю квартиру в Солом'янському районі
2-кімнатна квартира, хрущовка, 4/5 поверх
Загальна площа 56 м², кухня-студія 26 м²
Гарний ремонт, вбудована кухня, побутова техніка
Розвинена інфраструктура, школа, дитячий садок, навчальні заклади
Відмінна транспортна розв'язка, Севастопольська, Солом'янська площа
Ціна 78 000 $
Детальна інформація тел.
P. S. Більше 50 варіантів у Солом'янському районі. more
| |
| | Code 796234 | 60,100 USD 2-rooms apt., 54 m², 4/4 floor
Kiev, Maksima Krivonosa 10, district Solomenskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/sale
NO COMISSION Продам 2-кімнатну квартиру у Солом'янському районі, Севастопольська площа
Квартира на 4/4-поверхового будинку, сталінка, цегляний будинок, газ
Загальна площа 54 м2, житлова 26 м2, кухня 7 м2
Квартира в житловому стані, потрібен ремонт
Балкон засклений, власна комора для продуктів, хол
Тихе місце, поруч парковка,
Розвинена інфраструктура, АТБ, Фора, магазини, кафе,
Найближче метро: Шулявська, Либідська, Вокзальна, Лук'янівська
Відмінна транспортна розв'язка, Севастопольська площа.
.
Вартість 60 100 $ Без Комісії!
Ключі при укладенні угоди!
Детальніша інформація за тел. more
| |
| | Code 797652 | 58,500 UAH per month Office, 234 m²
NO COMISSION Без % Здам офіс, оренда 234 м², вул. Березняківська, 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 234 кв. м,
2 поверх, окремий блок, 10 кабінетів, кухня, серверна
Гарний офісний ремонт, власний санвузол, душова кабіна
На випадок відключення електроенергії є власний генератор
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 51 500 грн. Відділ оренди Юрій
P. S. Інші варіанти на Лівому Березі more
| |
| | Code 797660 | 7,750 UAH per month Office, 31 m²
Kiev, Hersonskiy per.1, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 31 м², Бізнес-центр, Херсонський, 1
Офісний блок 31 м², 1 кабінет, 6 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп’ютерна розводка
Здає юридична особа з Пдв, можливість реєстрації юридичної адреси
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Метро Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 7 750 грн, Без комісії!
Детальна інформація за тел. more
| |
| | Code 797658 | 18,000 UAH per month Office, 72 m²
NO COMISSION Без комісії! Оренда офісу 72 м², Бізнес-центр, пров. Херсонський, 1
Офісний блок 72 м², 3 кабінети, 6 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Вільні площі: 38 кв. м, 72 кв. м, 292 кв. м
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 18 000 грн, Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі levoberezka. garna. net
А також на телеграм-каналі t. me/levoberezhka more
| |
| | Code 797657 | 45,000 UAH per month Non-residential, 156 m²
Kiev, Alma Atinskaya 39 A, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без %. Оренда офісу 156м, 6 кабінетів, вул. Алма-Атинська 39А, Дврз.
Без Комісії! Оренда приміщення, зняти офіс Дніпровський р-н, вул. Алма-Атинська 39 А, Дврз.
Під будь-який вид бізнесу: офіс, шоурум, мед. клініка, стамотологія
Нежитловий фонд, 2 окремі входи, фасад, парковка
Офісна площа 156 кв. м, Н-4 м, 6 кабінетів, ресепшин, міні-кухня
Офісний ремонт, можливе перепланування під себе
Розвинена інфраструктура, поруч магазини, гарний трафік людей
Вартість оренди 45 000 грн., Без комісії! Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796103 | 28,000 UAH per month Office, 112 m²
Kiev, Єvgena Svenrstyuka, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офісу площею 112 м², бізнес-центр, ст. м. Лівобережна
Здам офіс, Дніпровський р-н, ст. м. «Лівобережна», вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 112 кв. м, 4 кабінети, міні-кухня, хороше освітлення
У приміщенні зроблений офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 3 хв пішки.
Орендна ставка 250 грн/м² + комунальні
Ціна 28 000 грн.
Детальна інформація за тел. more
| |
| | Code 796310 | 8,990 UAH per month Office, 31 m²
Kiev, Єvgena Svenrstyuka 11, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 31 м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Здам офіс, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 31 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Орендна ставка 200 грн + 90 грн за експлуатацію + комунальні
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 8 990 грн. Без комісії! Детальна інформація тел.
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796309 | 19,720 UAH per month Office, 68 m²
Kiev, Evgena Sverstyuka 11, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 68 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 68 кв. м, два кабінета, хороше освітлення
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Вартість оренди 19 720 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796308 | 10,440 UAH per month Office, 36 m²
NO COMISSION Без % Оренда офісу 36 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 36 кв. м, 2 кабінет, офісний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Поруч БЦ «Лівобережний», БЦ «Новий», БЦ «Армаріс», БЦ «Комод»
Вартість оренди 10 440 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796307 | 9,860 UAH per month Office, 34 m²
NO COMISSION Бех % Оренда офісу 34 м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 34 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 9 860 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796306 | 15,080 UAH per month Office, 52 m²
NO COMISSION Без % Оренда офісу 52м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 52 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 15 080 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 796304 | 9,570 UAH per month Office, 33 m²
NO COMISSION Без % Оренда офісу 33 м², м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 33 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 9 570 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 755623 | 14,000 UAH per month Office, 48 m²
Здам офіс 48 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
9 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 48 кв. м, 2 кабінети
У приміщенні зроблено офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 3 хв пішки.
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 14 000 грн Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua/rent more
| |
| | Code 795460 | 35,000 UAH per month Office, 171 m²
Kiev, Mikіlska-Slobіdska 2B, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 171 м2, вул. Нікольсько-Слобідська 2Б, метро Лівобережна
Здам приміщення під будь-який вид діяльності в Дніпровському р-ні
11 поверх, не житловий фонд, панорамний вид з вікна
Загальна площа 171 кв. м, 6 кабінетів, місце для кухні
Охоронна сигналізація, кондиціонери, своє опалення
Розвинена інфраструктура, магазини, офіси, виставковий центр,
Відмінна транспортна розв'язка, м. Лівобережна 5 хв.
Ціна 35 000 грн. Без Комісіі! Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому березі more
| |
| | Code 795459 | 63,000 UAH per month Office, 180 m²
Kiev, Mikіlska-Slobіdska 1A, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без Комісії! Оренда офісу 180 м2, вул. Микільсько-Слобідська 1 А
Бізнес центр «Микільський», метро Лівобережна
Здам офіс в оренду 180 кв. м, 7 кабінетів
Своя міні кухня, переговорна кімната
Припливно-витяжна вентиляція, кондиціонери
Сучасний офісний ремонт, можливість планування під себе
Фасадний вхід, ліфт, відеоспостереження, охорона, парковка.
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, ресторани
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 5 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Ціна 63 000 грн, Без Комісіі! more
| |
| | Code 795452 | 43,500 UAH per month Office, 87 m²
Kiev, Toropovskogo 1, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без %. Оренда представницького офісу 87 м2, м. Дарниця, БЦ А4
Зняти офіс в новому БЦ А4, поруч метро Дарниця
Сучасний Бізнес центр, новий ремонт
Вільна площа: 30м, 35м, 87 кв. м
Сучасний офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр, поруч «Дитячий світ»
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Вартість оренди 43 500 грн. тел Юрій more
| |
| | Code 795451 | 42,750 UAH per month Office, 95 m²
Kiev, Sverstyuka 2А, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 95 м, Бізнес центр Лівобережний
Зняти офіс в Дніпровському р-н, вул. Євгена Сверстюка 2А, Лівобережна
Сучасний Бізнес центр, класу В
Два джерела електроенергії, власний генератор.
4 кабінети, офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 2 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Ціна 42 750 грн/м2 Без комісіі Юрій more
| |
| | Code 796110 | 20,000 UAH per month Warehouse, 100 m²
Kiev, Darnitskiy bulv. 5, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда приміщення 110 м2, Дарницький бул. 5, Дарниця
Здам приміщеня 110м2 Дніпровський район, Дарниця
Офіс під будь-який вид бізнесу: офіс, інтернет-магазин, шоурум, танці, курси
Офісний центр, цоколь, площа 110 м2, свій вхід
Офісний ремонт, охоронювана територія, сигналізація, парковка
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 27 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. more
| |
| | Code 796109 | 27,500 UAH per month Non-residential, 110 m²
Здам приміщеня 110м2 Дніпровський район, Дарниця
Офісний центр, цоколь, площа 110 м2, свій вхід
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 27 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. more
| |
| | Code 796108 | 15,500 UAH per month Office, 41 m²
NO COMISSION Без % Оренда офісу площею 41 м², Дарницький бул. 5, Дарниця
Здам офіс 41м2 Дніпровський район, Дарниця
Офіс під будь-який вид бізнесу:
офіс, інтернет-магазин, представництво, шоурум, бухгалтерія.
Офісний центр, 2 поверх, площа 41 м2, 1 кабінет
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка
Охоронювана територія, сигналізація, парковка
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 15 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. more
| |
| | Code 796107 | 17,000 UAH per month Office, 45 m²
Без % Оренда офісу 45 м², Дарницький бул., м. Дарниця
Офіс для команди з 5 осіб, під будь-який вид бізнесу: офіс, інтернет-магазин, представництво, шоурум, бухгалтерія.
Офісний центр, 2 поверх, площа 45 м2, 2 кабінети
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка
Територія під охороною, сигналізація, парковка
Здає юр. Особа с Пдв
м. Дарниця 5 хв пішки
Цена 17 000 грн. Без комісії!
Детальна інформація за тел. more
| |
| | Code 796101 | 6,900 UAH per month Office, 23 m²
Kiev, Buchmi 5, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 18-23 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 23 м², 1 кабінет, офісний ремонт
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 14 м2, 18 м2, 23 м2, 40 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 6 900 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел. more
| |
| | Code 755625 | 13,650 UAH per month Office, 47 m²
Kiev, Evgenv Sverstbka 11, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офіс 47 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 47 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
5 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 47 кв. м, 2 кабінети
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 13 650 грн Тел. Юрій Новіков
| |
| | Code 792737 | 1,020 USD per month Office, 68 m²
Kiev, Hrestoviy 2А, district Pecherskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу, БЦ Сапфір, пров. Хрестовий 2.
БЦ Sapphire, доступ 7/24, 2 поверх, пропускна система
Офіс 68 кв. м, 3 кабінети
Офіс повністю мебльований, заїжджай і працюй
Офісний ремонт, кондиціонування
метро Арсенальна 5 хв пішки
Орендна ставка 15 $ + комунальні. Здає юр. особа
Ціна 1 020 $✅ Без Комісії!
Детальна інформація?за тел. more
| |
| | Code 755624 | 15,100 UAH per month Office, 52 m²
Оренда офіс 52 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 52 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр