| 72 знайдено | Код 797650 | 20 000 ГРН на місяць Офіс, 80 м²
Київ, Березняковская 29, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Здам офіс, оренда 80 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 80 кв. м, 3 кабінети
Окремий блок, місце під кухню, свій с/в, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 250 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 20 000 грн. Відділ оренди Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому Берегу ще
| |
| | Код 798439 | 78 000 USD 3-кімн. кв., 56 м², 4/5 поверх
Київ, Ереванска 13, район Соломенский Ukraine/Kiev region/Kiev/sale
Продаж 3-кімнатної квартири, вул. Єреванська, 13, Чоколівка
Продаю квартиру в Солом'янському районі
2-кімнатна квартира, хрущовка, 4/5 поверх
Загальна площа 56 м², кухня-студія 26 м²
Гарний ремонт, вбудована кухня, побутова техніка
Розвинена інфраструктура, школа, дитячий садок, навчальні заклади
Відмінна транспортна розв'язка, Севастопольська, Солом'янська площа
Ціна 78 000 $
Детальна інформація тел.
P. S. Більше 50 варіантів у Солом'янському районі. ще
| |
| | Код 796234 | 60 100 USD 2-кімн. кв., 54 м², 4/4 поверх
Київ, Максима Кривоноса 10, район Соломенский Ukraine/Kiev region/Kiev/sale
БЕЗ КОМІСІЇ Продам 2-кімнатну квартиру у Солом'янському районі, Севастопольська площа
Квартира на 4/4-поверхового будинку, сталінка, цегляний будинок, газ
Загальна площа 54 м2, житлова 26 м2, кухня 7 м2
Квартира в житловому стані, потрібен ремонт
Балкон засклений, власна комора для продуктів, хол
Тихе місце, поруч парковка,
Розвинена інфраструктура, АТБ, Фора, магазини, кафе,
Найближче метро: Шулявська, Либідська, Вокзальна, Лук'янівська
Відмінна транспортна розв'язка, Севастопольська площа.
.
Вартість 60 100 $ Без Комісії!
Ключі при укладенні угоди!
Детальніша інформація за тел. ще
| |
| | Код 797652 | 58 500 ГРН на місяць Офіс, 234 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Здам офіс, оренда 234 м², вул. Березняківська, 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 234 кв. м,
2 поверх, окремий блок, 10 кабінетів, кухня, серверна
Гарний офісний ремонт, власний санвузол, душова кабіна
На випадок відключення електроенергії є власний генератор
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 51 500 грн. Відділ оренди Юрій
P. S. Інші варіанти на Лівому Березі ще
| |
| | Код 797660 | 7 750 ГРН на місяць Офіс, 31 м²
Київ, Херсонский пер.1, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 31 м², Бізнес-центр, Херсонський, 1
Офісний блок 31 м², 1 кабінет, 6 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп’ютерна розводка
Здає юридична особа з Пдв, можливість реєстрації юридичної адреси
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Метро Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 7 750 грн, Без комісії!
Детальна інформація за тел. ще
| |
| | Код 797658 | 18 000 ГРН на місяць Офіс, 72 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без комісії! Оренда офісу 72 м², Бізнес-центр, пров. Херсонський, 1
Офісний блок 72 м², 3 кабінети, 6 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Вільні площі: 38 кв. м, 72 кв. м, 292 кв. м
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 18 000 грн, Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі levoberezka. garna. net
А також на телеграм-каналі t. me/levoberezhka ще
| |
| | Код 797657 | 45 000 ГРН на місяць Нежитлове приміщення, 156 м²
Київ, Алма Атинская 39 А, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без %. Оренда офісу 156м, 6 кабінетів, вул. Алма-Атинська 39А, Дврз.
Без Комісії! Оренда приміщення, зняти офіс Дніпровський р-н, вул. Алма-Атинська 39 А, Дврз.
Під будь-який вид бізнесу: офіс, шоурум, мед. клініка, стамотологія
Нежитловий фонд, 2 окремі входи, фасад, парковка
Офісна площа 156 кв. м, Н-4 м, 6 кабінетів, ресепшин, міні-кухня
Офісний ремонт, можливе перепланування під себе
Розвинена інфраструктура, поруч магазини, гарний трафік людей
Вартість оренди 45 000 грн., Без комісії! Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796103 | 28 000 ГРН на місяць Офіс, 112 м²
Київ, Євгена Свенрстюка, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офісу площею 112 м², бізнес-центр, ст. м. Лівобережна
Здам офіс, Дніпровський р-н, ст. м. «Лівобережна», вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 112 кв. м, 4 кабінети, міні-кухня, хороше освітлення
У приміщенні зроблений офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 3 хв пішки.
Орендна ставка 250 грн/м² + комунальні
Ціна 28 000 грн.
Детальна інформація за тел. ще
| |
| | Код 796310 | 8 990 ГРН на місяць Офіс, 31 м²
Київ, Євгена Свенрстюка 11, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 31 м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Здам офіс, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 31 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Орендна ставка 200 грн + 90 грн за експлуатацію + комунальні
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 8 990 грн. Без комісії! Детальна інформація тел.
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796309 | 19 720 ГРН на місяць Офіс, 68 м²
Київ, Евгена Сверстюка 11, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 68 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 68 кв. м, два кабінета, хороше освітлення
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Вартість оренди 19 720 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796308 | 10 440 ГРН на місяць Офіс, 36 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 36 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 36 кв. м, 2 кабінет, офісний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Поруч БЦ «Лівобережний», БЦ «Новий», БЦ «Армаріс», БЦ «Комод»
Вартість оренди 10 440 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796307 | 9 860 ГРН на місяць Офіс, 34 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Бех % Оренда офісу 34 м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 34 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 9 860 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796306 | 15 080 ГРН на місяць Офіс, 52 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 52м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 52 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 15 080 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 796304 | 9 570 ГРН на місяць Офіс, 33 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 33 м², м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 33 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 9 570 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі ще
| |
| | Код 755623 | 14 000 ГРН на місяць Офіс, 48 м²
Здам офіс 48 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
9 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 48 кв. м, 2 кабінети
У приміщенні зроблено офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 3 хв пішки.
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 14 000 грн Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua/rent ще
| |
| | Код 795460 | 35 000 ГРН на місяць Офіс, 171 м²
Київ, Микільска-Слобідська 2Б, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 171 м2, вул. Нікольсько-Слобідська 2Б, метро Лівобережна
Здам приміщення під будь-який вид діяльності в Дніпровському р-ні
11 поверх, не житловий фонд, панорамний вид з вікна
Загальна площа 171 кв. м, 6 кабінетів, місце для кухні
Охоронна сигналізація, кондиціонери, своє опалення
Розвинена інфраструктура, магазини, офіси, виставковий центр,
Відмінна транспортна розв'язка, м. Лівобережна 5 хв.
Ціна 35 000 грн. Без Комісіі! Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому березі ще
| |
| | Код 795459 | 63 000 ГРН на місяць Офіс, 180 м²
Київ, Микільска-Слобідська 1А, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без Комісії! Оренда офісу 180 м2, вул. Микільсько-Слобідська 1 А
Бізнес центр «Микільський», метро Лівобережна
Здам офіс в оренду 180 кв. м, 7 кабінетів
Своя міні кухня, переговорна кімната
Припливно-витяжна вентиляція, кондиціонери
Сучасний офісний ремонт, можливість планування під себе
Фасадний вхід, ліфт, відеоспостереження, охорона, парковка.
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, ресторани
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 5 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Ціна 63 000 грн, Без Комісіі! ще
| |
| | Код 795452 | 43 500 ГРН на місяць Офіс, 87 м²
Київ, Тороповского 1, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без %. Оренда представницького офісу 87 м2, м. Дарниця, БЦ А4
Зняти офіс в новому БЦ А4, поруч метро Дарниця
Сучасний Бізнес центр, новий ремонт
Вільна площа: 30м, 35м, 87 кв. м
Сучасний офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр, поруч «Дитячий світ»
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Вартість оренди 43 500 грн. тел Юрій ще
| |
| | Код 795451 | 42 750 ГРН на місяць Офіс, 95 м²
Київ, Сверстюка 2А, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 95 м, Бізнес центр Лівобережний
Зняти офіс в Дніпровському р-н, вул. Євгена Сверстюка 2А, Лівобережна
Сучасний Бізнес центр, класу В
Два джерела електроенергії, власний генератор.
4 кабінети, офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 2 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Ціна 42 750 грн/м2 Без комісіі Юрій ще
| |
| | Код 796110 | 20 000 ГРН на місяць Склад, 100 м²
Київ, Дарницкий бульв. 5, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда приміщення 110 м2, Дарницький бул. 5, Дарниця
Здам приміщеня 110м2 Дніпровський район, Дарниця
Офіс під будь-який вид бізнесу: офіс, інтернет-магазин, шоурум, танці, курси
Офісний центр, цоколь, площа 110 м2, свій вхід
Офісний ремонт, охоронювана територія, сигналізація, парковка
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 27 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. ще
| |
| | Код 796109 | 27 500 ГРН на місяць Нежитлове приміщення, 110 м²
Здам приміщеня 110м2 Дніпровський район, Дарниця
Офісний центр, цоколь, площа 110 м2, свій вхід
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 27 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. ще
| |
| | Код 796108 | 15 500 ГРН на місяць Офіс, 41 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу площею 41 м², Дарницький бул. 5, Дарниця
Здам офіс 41м2 Дніпровський район, Дарниця
Офіс під будь-який вид бізнесу:
офіс, інтернет-магазин, представництво, шоурум, бухгалтерія.
Офісний центр, 2 поверх, площа 41 м2, 1 кабінет
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка
Охоронювана територія, сигналізація, парковка
Здає юр. особа, можливість реєстрації юр. особи
м. Дарниця 5 хв пішки
Ціна 15 500 грн. Без комісії!
Детальна інформація тел. ще
| |
| | Код 796107 | 17 000 ГРН на місяць Офіс, 45 м²
Без % Оренда офісу 45 м², Дарницький бул., м. Дарниця
Офіс для команди з 5 осіб, під будь-який вид бізнесу: офіс, інтернет-магазин, представництво, шоурум, бухгалтерія.
Офісний центр, 2 поверх, площа 45 м2, 2 кабінети
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка
Територія під охороною, сигналізація, парковка
Здає юр. Особа с Пдв
м. Дарниця 5 хв пішки
Цена 17 000 грн. Без комісії!
Детальна інформація за тел. ще
| |
| | Код 796101 | 6 900 ГРН на місяць Офіс, 23 м²
Київ, Бучми 5, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу 18-23 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 23 м², 1 кабінет, офісний ремонт
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 14 м2, 18 м2, 23 м2, 40 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 6 900 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел. ще
| |
| | Код 755625 | 13 650 ГРН на місяць Офіс, 47 м²
Київ, Евгенв Сверстбка 11, район Дніпровський Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офіс 47 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 47 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
5 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 47 кв. м, 2 кабінети
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 13 650 грн Тел. Юрій Новіков
| |
| | Код 792737 | 1 020 USD на місяць Офіс, 68 м²
Київ, Хрестовий 2А, район Печерский Ukraine/Kiev region/Kiev/long
БЕЗ КОМІСІЇ Без % Оренда офісу, БЦ Сапфір, пров. Хрестовий 2.
БЦ Sapphire, доступ 7/24, 2 поверх, пропускна система
Офіс 68 кв. м, 3 кабінети
Офіс повністю мебльований, заїжджай і працюй
Офісний ремонт, кондиціонування
метро Арсенальна 5 хв пішки
Орендна ставка 15 $ + комунальні. Здає юр. особа
Ціна 1 020 $✅ Без Комісії!
Детальна інформація?за тел. ще
| |
| | Код 755624 | 15 100 ГРН на місяць Офіс, 52 м²
Оренда офіс 52 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 52 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр